HAKKIMIZDA

ED MİMARLIK

Firmamız İnşaat ve dekorasyon alanında 1995 senesinden bu yana yer almaktadır. 2000 Senesin de ED MİMARLIK ismini alarak Kurulan Firmamız Kendi Sektörünün yanı sıra, arşiv ve depolama raf sistemleri üretimi, iklimlendirme ve havalandırma, iç dekorasyon gibi hizmetleri de vermeye başlamıştır. Hizmet verdiği ürün yelpazesini genişleterek yoluna sağlam adımlarla devam ederek günümüze kadar gelmiştir.

Raf alanında hizmete ufak bir atölye ile başlayan firmamız günümüzde 750m2 alanda 8 çeşit arşiv ve depolama raf modelinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Firma olarak amacımız anahtar teslim projelerde tüm ihtiyaç ve ekipmanları kendi bünyemizde çözerek ekonomik, hızlı ve sürekli hizmet sağlamaktır. 

21 Yıllık Hizmet süresinde Hizmet verdiğimiz Kurumsal, Kobi, Küçük esnaf ayrımı yapmadan yaptığımız işin kalitesini hizmet anlayışını değişmeden aynı ciddiyetle devam etmektedir. Raf Sistemleri alanında Sizlere TEKNİK ÇÖZÜMLER sunuyoruz. Yaptığımız her projede önceliğimiz Ekonomik fiyatlara Maksimum Kalite sunmaktır.

Sizin Görüntünüz, Bizim Prestijimizdir.

22 Yıllık Hizmet süresinde Hizmet verdiğimiz Kurumsal, Kobi, Küçük esnaf ayrımı yapmadan yaptığımız işin kalitesini hizmet anlayışını değişmeden aynı ciddiyetle devam etmektedir. Raf Sistemleri alanında Sizlere TEKNİK ÇÖZÜMLER sunuyoruz. Yaptığımız her projede önceliğimiz Ekonomik fiyatlara Maksimum Kalite sunmaktır.
Sizin Görüntünüz, Bizim Prestijimizdir.